Filtrele

BMW 1 Serisi

BMW 1 Serisi güncel fiyat listeleri, 0 km BMW 1 Serisi fiyatları, güncel BMW 1 Serisi kampanyaları, BMW 1 Serisi Ne kadar ?

Modeller

2024 Nisan Ayı BMW 1 Serisi Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2024 Nisan ayı itibariyle BMW 1 Serisi modelleri Nisan ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde BMW 1 Serisi modellerinin güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde fiyat listeleri açıklanmaktadır.

Bizde BMW 1 Serisi modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde BMW 1 Serisi modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2024 Nisan Ayı BMW 1 Serisi Güncel Fiyat Listesi

BMW 1 Serisi'nin Nisan ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Nisan ayı itibariyle BMW 1 Serisi'nin Nisan ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda BMW 1 Serisi'nin güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

arackampanya.com

BMW 1 Serisi Fiyat Listesi

ModelNisan Fiyat
BMW 118i Sport Line 2.042.000


BMW 118i M Sport 2.140.000
BMW 116d Sport Line2.219.000
BMW 116d M Sport 2.316.000

BMW 1 Serisi Nisan Ayı Kampanyası


BMW 1 Serisi Nasıldır? Özellikleri Neler?

Yeni BMW 1 serisinde ki en önemli değişiklik eskiden arkadan itişli olan modelin artık önden çekişli olması. Bu sayede motor enine yerleştirilmiş ve kaput bir miktar kısalmış. Yeni BMW 1 serisinde ‘’böbrek’’ olarak adlandırılan krom çerçeve ile çevrelenmiş iki parçalı ön ızgaranın oldukça büyüdüğünü görüyoruz. Bizce bu ızgara tasarımı BMW 1 serisine oldukça yakışmış. Bu ızgara altındaki geniş ön rüzgârlıkta araca daha dinamik bir hava katmış. Sportline pakette sunulan ön tampon eklentileri de BMW 1 serisine daha sportif bir hava katmış.

BMW 1 serisinde arkada yeni stop lambası ve geniş tampon tasarımı ve tampon iki yanındaki ince yatay reflektörler göze hoş geliyor. Bagaj kapağının elektrikli olarak açılıp kapanmaması ise premium bir marka olan BMW’de kesinlikle bir eksiklik. BMW 1 serisinde bagaj hacmi bir miktar artarak 380 L’ye ulaşmış.

BMW 1 serisinin önden çekişli olmasının diğer bir artısı ise aracın iç hacminin genişlemiş olması. Bu sayede BMW 1 serisinde eskiye nazaran arka oturma alanında daha iyi bir baş ve diz mesafesi sunuluyor. Fakat koltuk arkalarında bulunan filelerin bu sınıf bir araca yakıştığını söyleyemeyiz. Önden çekiş sayesinde şaft tüneli de küçülmüş. Buda BMW 1 serisinin arka oturma alanını daha freah bir hale getirmiş.

BMW 1 serisinde ön konsolun ve kapıların üst kısmında oldukça yumuşak kaliteli bir plastik kullanılmış. Kapı eşiklerindeki BMW logolu kaplamalarda BMW 1 serisinin premium havasını desteklemiş.

BMW 1 serisi ülkemizde 140 bg güç ve 220 Nm tork sunan 3 silindirli turbo beslemeli benzinli motora sahip BMW 118i ve 116 bg güç ve 270 Nm tork sunan 3 silindirli turbo beslemeli dizel motora sahip BMW 116d sürümleriyle satılmaktadır. Her iki sürümde de 7 ileri çift kavramalı otomatik şanzıman kullanılmaktadır.

BMW 118i 0’dan 100 km’ye 8,5 saniyede, BMW 116d ise 10,3 saniyede çıkmaktadır. BMW 118i’nin ortalama yakıt tüketimi 5,9 L, BMW 116d’nin ortalama yakıt tüketimi ise 4,5 L’dir. BMW 1 serisi Sportline, M Sport ve Luxury Line tasarım paketleriyle satılmaktadır.

BMW 1 Serisi Standart Donanımlar

 • LED Farlar
 • Runflat Lastikler
 • Otomatik Klima/2-Bölgeli
 • Alarm Sistemi
 • Güneş Korumalı Arka Camlar
 • 7-İleri Otomatik Şanzıman
 • Elektrikli Hafızalı Sürücü Koltuğu


 • Panoramik Cam Tavan
 • Aydınlatma Paketi
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Akıllı Telefon Arayüzü 
 • Fren Fonksiyonlu Cruise Control
 • Park Asistanı
 • Sürüş Asistanı