Filtrele

Chery Omoda 5

Chery Omoda 5 güncel fiyat listeleri, 0 km Chery Omoda 5 fiyatları, güncel Chery Omoda 5 kampanyaları, Chery Omoda 5 Ne kadar ?

Modeller

2024 Şubat Ayı Chery Omoda 5 Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2024 Şubat ayı itibariyle Chery Omoda 5 modelleri Şubat ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde Chery Omoda 5 modellerinin güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde fiyat listeleri açıklanmaktadır.

Bizde Chery Omoda 5 modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Chery Omoda 5 modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2024 Şubat Ayı Chery Omoda 5 Güncel Fiyat Listesi

Chery Omoda 5'in Şubat ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Şubat ayı itibariyle Chery Omoda 5'in Şubat ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Chery Omoda 5'in güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

Chery Omoda 5 Şubat Fiyat Listesi

ModelŞubat Fiyat
Chery Omoda 5 Comfort1.233.000
Chery Omoda 5 Luxury1.353.000
Chery Omoda 5 Excellent1.453.000