Filtrele

Citroen Jumpy

Citroen Jumpy Van güncel fiyat listeleri, 0 km Citroen Jumpy Van fiyatları, güncel Citroen Jumpy Van kampanyaları, Citroen Jumpy Van Ne kadar ?

Modeller

2023 Şubat Ayı Citroen Jumpy Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2023 Şubat ayı itibariyle otomobil firmaları Şubat ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Ayrıca sayfalarımızda bütün otomobil modellerine ait güncel fiyatları bulabileceğiniz gibi ana sayfamızda bulunan filtreyi kullanarak, dilediğiniz fiyat aralığındaki, bütün otomobil markalarına ait modelleri listeleyebilir ve fiyat listelerini karşılaştırabilirsiniz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde açıklanmaktadır.

Bizde Citroen modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Citroen Jumpy modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2023 Şubat Ayı Citroen Jumpy Fiyat Listesi

Citroen Jumpy'nin Şubat ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Şubat ayı itibariyle Citroen Jumpy'nin Şubat ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Citroen Jumpy'nin güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

arackampanya.com

Citroen Jumpy Fiyat Listesi

ModelŞubat Fiyat
2.0 BlueHDi180 HP - EAT8 Spacetourer

917.800
2.0 BlueHDi145 HP - 6 İleri Manuel Panelvan637.300
2.0 BlueHDi145 HP- 6 İleri Manuel City Van (5+1)749.500

Citroen Jumpy Şubat ayı kampanyası

Kampanya kapsamında Citoren Jumpy Van modellerinde 100.000 TL 12 ay %0 veya 120.000 TL 15 ay %0,99 cazip faiz oranlı kredi imkanlarından faydalanabilirsiniz.