Filtrele

Fiat Pratico

Fiat Pratico güncel fiyat listeleri, 0 km Fiat Pratico fiyatları, güncel Fiat Pratico kampanyaları, Fiat Pratico Ne kadar ?

Modeller

2022 Aralık Ayı Fiat Pratico Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2022 Aralık ayı itibariyle otomobil firmaları Aralık ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Ayrıca sayfalarımızda bütün otomobil modellerine ait güncel fiyatları bulabileceğiniz gibi ana sayfamızda bulunan filtreyi kullanarak, dilediğiniz fiyat aralığındaki, bütün otomobil markalarına ait modelleri listeleyebilir ve fiyat listelerini karşılaştırabilirsiniz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde açıklanmaktadır.

Bizde Fiat modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Fiat Pratico modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2022 Aralık Ayı Fiat Pratico Güncel Fiyat Listesi

Fiat Pratico'nun Aralık ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Aralık ayı itibariyle Fiat Pratico'nun Aralık ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Fiat Pratico'nun güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

arackampanya.com

Fiat Pratico Fiyat Listesi

ModelAralık Fiyat
Pratico 1.6 M.Jet 120HP406.900
Pratico Plus 1.6 M.Jet 120HP419.900
Pratico Şasi 1.6 M.Jet 120HP (Kasasız)379.900