Filtrele

Ford Journey Courier

Ford Journey Courier güncel fiyat listeleri, 0 kmFord Journey Courier fiyatları, güncel Ford Journey Courier kampanyaları, Ford Journey Courier Ne kadar ?

Modeller

2023 Ocak Ayı Ford Journey Courier Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2023 Ocak ayı itibariyle otomobil firmaları Ocak ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Ayrıca sayfalarımızda bütün otomobil modellerine ait güncel fiyatları bulabileceğiniz gibi ana sayfamızda bulunan filtreyi kullanarak, dilediğiniz fiyat aralığındaki, bütün otomobil markalarına ait modelleri listeleyebilir ve fiyat listelerini karşılaştırabilirsiniz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde açıklanmaktadır.

Bizde Ford modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Ford Journey Courier modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2023 Ocak Ayı Ford Journey Courier Güncel Fiyat Listesi

Ford Journey Courier'in Ocak ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Ocak ayı itibariyle Ford Journey Courier'in Ocak ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Ford Journey Courier'in güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.


Ford Journey Courier Fiyat Listesi

ModelOcak Fiyat
Trend Kısa 1.5L TDCi 100PS 6 İleri Manuel (Euro 6.2)684.200
Titanium Kısa 1.5L TDCi 100PS 6 İleri Manuel (Euro 6.2)755.900
Titanium Plus Kısa 1.5L TDCi 100PS 6 İleri Manuel (Euro 6.2)782.600

Ford Journey Courier Ocak Ayı Kampanyası

Ford takas kampanyası kapsamında %2 takas indiriminden yararlanabilirsiniz. Ford yetkili servislerinde 0-5 yaş arası araçlarda %20, 6 yaş ve üzeri araçlarda ise %30 işçilik ve yedek parça indirimi sağlanıyor.

Ford Journey Courier Modelleri Donanım Farklılıkları