Filtrele

Ford Tourneo Connect

Ford Tourneo Connect güncel fiyat listeleri, 0 km Ford Tourneo Connect fiyatları, güncel Ford Tourneo Connect kampanyaları, Ford Tourneo Connect Ne kadar ?

Modeller

2024 Mayıs Ayı Ford Tourneo Connect Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2024 Mayıs ayı itibariyle otomobil firmaları fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Ayrıca sayfalarımızda bütün otomobil modellerine ait güncel fiyatları bulabileceğiniz gibi ana sayfamızda bulunan filtreyi kullanarak, dilediğiniz fiyat aralığındaki, bütün otomobil markalarına ait modelleri listeleyebilir ve fiyat listelerini karşılaştırabilirsiniz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde açıklanmaktadır.

Bizde Ford modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Ford Tourneo Connect modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2024 Mayıs Ayı Ford Tourneo Connect Güncel Fiyat Listesi

Ford Tourneo Connect'in Mayıs ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Ford Tourneo Connect fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Ford Tourneo Connect'in güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.Ford Tourneo Connect Fiyat Listesi

ModelMayıs Fiyat
Kombi, 2.0L EcoBlue 122PS, 7 İleri Otomatik, Dizel Titanium

1.553.000
Kombi, 2.0L EcoBlue 122PS, 7 İleri Otomatik, Dizel Active

1.667.000

Ford Tourneo Connect Kampanya