Filtrele

Ford Tourneo Connect

Ford Tourneo Connect güncel fiyat listeleri, 0 km Ford Tourneo Connect fiyatları, güncel Ford Tourneo Connect kampanyaları, Ford Tourneo Connect Ne kadar ?

Modeller

2023 Şubat Ayı Ford Tourneo Connect Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2023 Şubat ayı itibariyle otomobil firmaları Şubat ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Ayrıca sayfalarımızda bütün otomobil modellerine ait güncel fiyatları bulabileceğiniz gibi ana sayfamızda bulunan filtreyi kullanarak, dilediğiniz fiyat aralığındaki, bütün otomobil markalarına ait modelleri listeleyebilir ve fiyat listelerini karşılaştırabilirsiniz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde açıklanmaktadır.

Bizde Ford modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Ford Tourneo Connect modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2023 Şubat Ayı Ford Tourneo Connect Güncel Fiyat Listesi

Ford Tourneo Connect'in Şubat ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Şubat ayı itibariyle Ford Tourneo Connect'in Şubat ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Ford Tourneo Connect'in güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.Ford Tourneo Connect Fiyat Listesi

ModelŞubat Fiyat
Titanium Kısa2.0L EcoBlue 122PS 7 İleri Otomatik769.400
Active Kısa2.0L EcoBlue 122PS 6 İleri AWD Manuel-
Active Kısa2.0L EcoBlue 122PS 7 İleri Otomatik825.600

Ford Tourneo Connect Kampanya

Ford takas kampanyası kapsamında %2 takas indiriminden yararlanabilirsiniz. Ford yetkili servislerinde 0-5 yaş arası araçlarda %20, 6 yaş ve üzeri araçlarda ise %30 işçilik ve yedek parça indirimi sağlanıyor.

Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom, Transit Van, Transit Minibüs, Transit Kamyonet ticari araç modellerinde kampanya kapsamında 250.000 TL, 12 ay, %1,59 faiz oranlı kredi desteği veriliyor.