Filtrele

Ford Transit Courier

Ford Transit Courier güncel fiyat listeleri, 0 km Ford Transit Courier fiyatları, güncel Ford Transit Courier kampanyaları, Ford Transit Courier Ne kadar ?

Modeller

2022 Eylül Ayı Ford Transit Courier Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2022 Eylül ayı itibariyle otomobil firmaları Eylül ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Ayrıca sayfalarımızda bütün otomobil modellerine ait güncel fiyatları bulabileceğiniz gibi ana sayfamızda bulunan filtreyi kullanarak, dilediğiniz fiyat aralığındaki, bütün otomobil markalarına ait modelleri listeleyebilir ve fiyat listelerini karşılaştırabilirsiniz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde açıklanmaktadır.

Bizde Ford modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Ford Transit Courier modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2022 Eylül Ayı Ford Transit Courier Güncel Fiyat Listesi

Ford Transit Courier'in Eylül ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Eylül ayı itibariyle Ford Transit Courier'in Eylül ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Ford Transit Courier'in güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.


arackampanya.com

Benzinli Ford Transit Courier Fiyat Listesi

ModelEylül Fiyat
Trend Kısa1.5L TDCI 75PS 6 İleri Manuel (Euro 6.2 )314.800
Deluxe Kısa1.5 TDCI 100PS 6 İleri Manuel(Euro 6.2) 350.700

Ford Transit Courier Eylül Ayı Kampanyası

Ford yetkili servislerinde 0-5 yaş arası araçlarda %20, 6 yaş ve üzeri araçlarda ise %30 işçilik ve yedek parça indirimi sağlanıyor.

Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom, Transit Van, Transit Minibüs, Transit Kamyonet ticari araç modellerinde kampanya kapsamında 100.000 TL, 12 ay, %0,99 faiz oranlı kredi desteği veriliyor.