Filtrele

Ford Transit Courier

Ford Transit Courier güncel fiyat listeleri, 0 km Ford Transit Courier fiyatları, güncel Ford Transit Courier kampanyaları, Ford Transit Courier Ne kadar ?

Modeller

2023 Şubat Ayı Ford Transit Courier Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2023 Şubat ayı itibariyle otomobil firmaları Şubat ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Ayrıca sayfalarımızda bütün otomobil modellerine ait güncel fiyatları bulabileceğiniz gibi ana sayfamızda bulunan filtreyi kullanarak, dilediğiniz fiyat aralığındaki, bütün otomobil markalarına ait modelleri listeleyebilir ve fiyat listelerini karşılaştırabilirsiniz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde açıklanmaktadır.

Bizde Ford modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Ford Transit Courier modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2023 Şubat Ayı Ford Transit Courier Güncel Fiyat Listesi

Ford Transit Courier'in Şubat ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Şubat ayı itibariyle Ford Transit Courier'in Şubat ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Ford Transit Courier'in güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.


arackampanya.com

Benzinli Ford Transit Courier Fiyat Listesi

ModelŞubat Fiyat
Trend Kısa1.5L TDCI 75PS 6 İleri Manuel (Euro 6.2 )365.200
Deluxe Kısa1.5 TDCI 100PS 6 İleri Manuel(Euro 6.2) 406.800

Ford Transit Courier Şubat Ayı Kampanyası

Ford takas kampanyası kapsamında %2 takas indiriminden yararlanabilirsiniz. Ford yetkili servislerinde 0-5 yaş arası araçlarda %20, 6 yaş ve üzeri araçlarda ise %30 işçilik ve yedek parça indirimi sağlanıyor.

Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom, Transit Van, Transit Minibüs, Transit Kamyonet ticari araç modellerinde kampanya kapsamında 250.000 TL, 12 ay, %1,59 faiz oranlı kredi desteği veriliyor.