Filtrele

Hyundai İoniq 5 Elektrikli

Hyundai İoniq 5 güncel fiyat listeleri, 0 km Hyundai İoniq 5 fiyatları, güncel Hyundai İoniq 5 kampanyaları, Hyundai İoniq 5 Ne kadar ?

Modeller

2024 Şubat Ayı Hyundai İoniq 5 Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2024 Şubat ayı itibariyle otomobil firmaları Şubat ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Ayrıca sayfalarımızda bütün otomobil modellerine ait güncel fiyatları bulabileceğiniz gibi ana sayfamızda bulunan filtreyi kullanarak, dilediğiniz fiyat aralığındaki, bütün otomobil markalarına ait modelleri listeleyebilir ve fiyat listelerini karşılaştırabilirsiniz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde açıklanmaktadır.

Bizde Hyundai modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Hyundai İoniq 5 modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2024 Şubat Ayı Hyundai İoniq 5 Güncel Fiyat Listesi

Hyundai İoniq 5'in Şubat ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Şubat ayı itibariyle Hyundai İoniq 5'in Şubat ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Hyundai İoniq 5'in güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

Hyundai İoniq 5 Şubat Ayı Fiyat Listesi

ModelFiyat
Hyundai İoniq 5 125 kW 4x2 Progressive Elektrikli1.915.000
Hyundai İoniq 5 239 kW 4x4 Progressive Elektrikli2.990.000