Filtrele

Kia Bongo

Kia Bongo güncel fiyat listeleri, 0 km Kia Bongo Otomatik fiyatları, güncel Kia Bongo kampanyaları, Kia Bongo Ne kadar ?

Modeller

2023 Ocak Ayı Kia Bongo Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2023 Ocak ayı itibariyle Kia modelleri Ocak ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde Kia modellerinin güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde açıklanmaktadır.

Bizde Kia modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Kia Bongo modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz

2023 Ocak Ayı Kia Bongo Güncel Fiyat Listesi

Kia Bongo'nun Ocak ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Ocak ayı itibariyle Kia Bongo'nun Ocak ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Kia Bongo'nun güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.Kia Bongo Fiyat Listesi

ModelOcak Fiyat
Bongo 2.5L 130 PS Manuel Konfor425.000