Filtrele

Kia Bongo

Kia Bongo güncel fiyat listeleri, 0 km Kia Bongo Otomatik fiyatları, güncel Kia Bongo kampanyaları, Kia Bongo Ne kadar ?

Modeller

2022 Eylül Ayı Kia Bongo Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2022 Eylül ayı itibariyle Kia modelleri Eylül ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde Kia modellerinin güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde açıklanmaktadır.

Bizde Kia modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Kia Bongo modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz

2022 Eylül Ayı Kia Bongo Güncel Fiyat Listesi

Kia Bongo'nun Eylül ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Eylül ayı itibariyle Kia Bongo'nun Eylül ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Kia Bongo'nun güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.Kia Bongo Fiyat Listesi

ModelEylül Fiyat
Bongo 2.5L 130 PS Manuel Konfor398.000

Kia Bongo Eylül Ayı Kampanyası