Filtrele

Kia Sorento

Kia Sorento güncel fiyat listeleri, 0 km Kia Sorento Otomatik fiyatları, güncel Kia Sorento kampanyaları, Kia Sorento Ne kadar ?

Modeller

2024 Nisan Ayı Kia Sorento Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2024 Nisan ayı itibariyle Kia modelleri Nisan ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde Kia modellerinin güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde açıklanmaktadır.

Bizde Kia modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Kia Sorento modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2024 Nisan Ayı Kia Sorento Güncel Fiyat Listesi

Kia Sorento'nun Nisan ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Nisan ayı itibariyle Kia Sorento'nun Nisan ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Kia Sorento'nun güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

Kia Sorento Fiyat Listesi

ModelNisan Fiyat
Kia Sorento 1.6L 230 PS 4X4 Otomatik Hibrit Prestige3.300.000
Kia Sorento 1.6L 230 PS 4X4 Otomatik 5 Koltuklu Hibrit Prestige Smart 3.300.000
Kia Sorento 1.6L 230 PS 4X4 Otomatik 7 Koltuklu Hibrit Prestige Smart 3.450.000