Filtrele

Mercedes GLB

Mercedes GLB 200 4 Matic güncel fiyat listeleri, 0 km Mercedes GLB 200 Otomatik fiyatları, güncel Mercedes GLB 200 kampanyaları, Mercedes GLB 200 Ne kadar ?

Modeller

2023 Ocak Ayı Mercedes GLB Serisi Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2023 Ocak ayı itibariyle Mercedes GLB modelleri Ocak ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde Mercedes GLB modellerinin güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde fiyat listeleri açıklanmaktadır.

Bizde Mercedes GLB modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Mercedes GLB modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2023 Ocak Ayı Mercedes GLB Serisi Güncel Fiyat Listesi

Mercedes GLB Serisi'nin Ocak ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Ocak ayı itibariyle Mercedes GLB Serisi'nin Ocak ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Mercedes GLB Serisi'nin güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

arackampanya.com

Mercedes GLB Serisi Fiyat Listesi

ModelOcak Fiyat
Yeni GLB 200 4MATIC Progressive+ 1.688.000
Yeni GLB 200 4MATIC AMG+1.837.000

Mercedes GLB Serisi Ocak Ayı KampanyasıMercedes GLB Serisi Modelleri Donanım Farklılıkları