Filtrele

Opel Vivaro

Opel Vivaro güncel fiyat listeleri, 0 km Honda CR-V fiyatları, güncel Honda CR-V kampanyaları, Honda CR-V Ne kadar ? Cargo, City Van

Modeller

2024 Nisan Ayı Opel Vivaro Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2024 Nisan ayı itibariyle Opel modelleri Nisan ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde Opel modellerinin güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde fiyat listeleri açıklanmaktadır.

Bizde Opel modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Opel Vivaro modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2024 Nisan Ayı Opel Vivaro Güncel Fiyat Listesi

Opel Vivaro'nun Nisan ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Nisan ayı itibariyle Opel Vivaro'nun Nisan ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Opel Vivaro'nun güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

Opel Vivaro Fiyat Listesi

ModelNisan Fiyat
CARGO 2.0 145 HP DİZEL MT6 ELEGANCE XL

1.106.000
CARGO 2.0 180 HP DİZEL AT8 ELEGANCE XL

1.196.000
City Van 2.0 145 HP Dizel MT6 Elegance XL1.285.000

Opel Vivaro Nisan Ayı Kampanyası