Filtrele

Peugeot Rifter

Peugeot Rifter güncel fiyat listeleri, 0 km Peugeot Rifter fiyatları, güncel Peugeot Rifter kampanyaları, Peugeot Rifter Ne kadar ? Active, Allure, GT

Modeller

2024 Haziran Ayı Peugeot Rifter Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2024 Haziran ayı itibariyle Peugeot modelleri fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde Peugeot modellerinin güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde fiyat listeleri açıklanmaktadır.

Bizde Peugeot modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Peugeot Rifter modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2024 Haziran Ayı Peugeot Rifter Güncel Fiyat Listesi

Peugeot Rifter'ın Haziran ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Peugeot Rifter fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Peugeot Rifter'ın güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

arackampanya.com

Peugeot Rifter Fiyat Listesi

ModelFiyat
Yeni Rifter Allure 1.5 BlueHDi 130hp 6MT1.200.000
Yeni Rifter Allure 1.5 BlueHDi 130hp EAT81.365.000
Yeni Rifter GT 1.5 BlueHDi 130hp EAT81.460.000

Peugeot Rifter Haziran Ayı Kampanyası