Filtrele

Ssangyong Torres

Ssangyong Torres güncel fiyat listeleri, 0 km Ssangyong Torres fiyatları, güncel Ssangyong Torres kampanyaları, Torres Ne kadar ?

Modeller

2024 Haziran Ayı SsangYong Torres Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2024 Haziran ayı itibariyle Ssangyong Torres modelleri fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde Ssangyong Torres modellerinin güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde fiyat listeleri açıklanmaktadır.

Bizde Ssangyong Torres modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Ssangyong Torres modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2024 Haziran Ayı SsangYong Torres Güncel Fiyat Listesi

SsangYong Torres'in Haziran ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. SsangYong Torres fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda SsangYong Torres'in güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

SsangYong Torres Fiyat Listesi

ModelFiyat
SsangYong Torres 4x2 1.5 GDI Turbo2.471.000
SsangYong Torres 4x4 1.5 GDI Turbo2.671.000