Filtrele

Suzuki S-Cross

Suzuki S-Cross güncel fiyat listeleri, 0 km Suzuki S-Cross fiyatları, güncel Suzuki S-Cross kampanyaları, Suzuki S-Cross Ne kadar ? 1.4 Elegance AT

Modeller

2024 Nisan Ayı Suzuki S-Cross Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2024 Nisan ayı itibariyle Suzuki S-Cross modelleri Nisan ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde Suzuki S-Cross modellerinin güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde fiyat listeleri açıklanmaktadır.

Bizde Suzuki S-Cross modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Suzuki S-Cross modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2024 Nisan Ayı Suzuki S-Cross Fiyat Listesi

Suzuki S-Cross'un Nisan ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Nisan ayı itibariyle Suzuki S-Cross'un Nisan ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Suzuki S-Cross'un güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

Suzuki S-Cross Fiyat Listesi

ModelNisan Fiyat
Suzuki S-Cross 1.4 MHEV 6AT GL Elegance1.614.000
Suzuki S-Cross 1.4 MHEV 6AT Allgrip GL Elegance 4×41.726.000
Suzuki S-Cross 1.4 MHEV 6AT GLX Premium
1.736.000
Suzuki S-Cross 1.4 MHEV 6AT Allgrip GLX Premium 4×41.848.000

Suzuki S-Cross Nisan ayı kampanyası


Suzuki S-Cross Nasıldır? Özellikleri Neler?

Suzuki S-Cross düz kaput ve küt burun yapısı ile güçlü bir SUV görünümüne sahip. Led farlar ve Led gündüz sürüş farları arasında uzanan belirgin krom çıta ve tam ortada konumlanmış Suzuki logosu dikkat çekiyor. Suzuki S-Cross parlak siyah geniş ön panjur ile de daha kaslı duruyor. Sinyal lambaları ve sis farları ise tamponun iki yanında konumlandırılmış.


Suzuki S-Cross’ta standart olarak sunulan 17’’ alaşımlı jantlar şık duruyor. Ön taraftan başlayarak yan tarafı saran plastik korumalar Suzuki S-Cross’un SUV kimliğini güçlendirmiş. Siyah zeminli Led teknolojili stoplar ve bu stopları birleştiren parlak siyah parça oldukça şık duruyor. Tamponun iki yandaki geniş reflektörler ve tampon üzerindeki gri eklenti

430 L bagaj hacmi sunan Suzuki S-Cross sınıf standartlarını rahatlıkla karşılıyor. Arka koltuklarda gayet geniş, ferah bir yaşam alanı sunuyor. Suzuki S-Cross diz ve baş mesafesi olarak ta oldukça başarılı. Arka yolcular için iki bardaklıklı kol dayama sunan Suzuki S-Cross’un USB çıkışı ve havalandırma menfezi sunmaması ise dikkat çeken eksikliklerden. Suzuki S-Cross’taki bir diğer eksiklik ise cam tavan opsiyonunun bulunmaması.


Ön tarafta ise Elegance donanım seviyesinde 7’’, Premium donanım seviyesinde 9’’ dokunmatik ekranlı multimedya sistemi sunuluyor. Analog gösterge paneli ise biraz çağın gerisinde kalmış diyebiliriz. Analog göstergeler arasındaki yol bilgisayarının direksiyon üzerinden kumanda edilememesi kullanımını zorlaştırıyor. Suzuki S-Cross’ta ön bölümde tamamen sert plastik malzeme kullanılması kalite algısını biraz düşürüyor. Suzuki S-Cross’ta kablosuz şarj desteği sunulmaması ise bir diğer eksiklik olarak göze çarpıyor.


Ayrıca Suzuki S-Cross’ta çift sensör destekli aktif fren desteği, Park yerinden çıkma asistanı, Geri sürüş kamerası ve park yardımı, Kör nokta uyarı sistemi ve Yorgunluk sensörü gibi güvenlik donanımlarının standart olarak sunulması da onu rakiplerinin bir adım önüne çıkarıyor.

Suzuki S-Cross’ta 48V hafif hibrit destekli 1.4 L Boosterjet motor kullanılıyor. Bu motor 129 ps güç ve 235 Nm tork sunuyor. Suzuki S-Cross 6 ileri otomatik şanzımanla kombine edilmiş ve Allgrip 4X4 çekiş sistemiyle de satın alınabiliyor. Suzuki S-Cross Allgrip çekiş sistemi sayesinde üstün arazi kabiliyetlerine sahip ve rakiplerinden bu noktada ayrışıyor. Çoğu rakiplerinin aksine gerçek bir SUV olduğunu söyleyebiliriz. Suzuki S-Cross, Auto, Snow, Sport ve Lock olmak üzere 4 sürüş modu sunuyor. Auto modunda araç önden çekişli olarak ilerliyor. Gerektiğinde ise arka akslara güç aktarılıyor. Suzuki S-Cross’un yalıtım noktasında ise biraz zayıf kaldığını söyleyelim.

Suzuki S-Cross 0’dan 100 km’ye 9,5 saniyede çıkıyor. Maksimum hızı ise 195 km/s. Suzuki S-Cross ortalama 5,7-5,8 L (4X4 versiyon: 6,1 L) yakıt tüketiyor.