Filtrele

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat güncel fiyat listeleri, 0 km Volkswagen Passat fiyatları, güncel Volkswagen Passat kampanyaları, Volkswagen Passat Ne kadar ? 2.0 TDI 150 PS ,Business, elegance, 1.5 TSI ACT, 150 PS, İmpression DSG

Modeller

2023 Şubat Ayı Volkswagen Passat Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2023 Şubat ayı itibariyle Volkswagen modelleri Şubat ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde Volkswagen modellerinin güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde fiyat listeleri açıklanmaktadır.

Bizde Volkswagen Passat modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Volkswagen Passat modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2023 Şubat Ayı Volkswagen Passat Güncel Fiyat Listesi

Volkswagen Passat'ın Şubat ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Şubat ayı itibariyle Volkswagen Passat'ın Şubat ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Volkswagen Passat'ın güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

arackampanya.com

Volkswagen Passat Fiyat Listesi

ModelŞubat Fiyat
Passat Variant 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Business1.139.200
Passat Variant 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elegance1.388.800
Passat Alltrack 2.0 TDI 200 PS SCR 4M DSG Alltrack2.245.800


Volkswagen Passat Modelleri Donanım Farklılıkları