Filtrele

Volkswagen Passat Variant-Alltrack

Volkswagen Passat Variant Alltrack güncel fiyat listeleri, 0 km Volkswagen Passat Variant Alltrack fiyatları, güncel Volkswagen Passat Variant Alltrack kampanyaları, Volkswagen Passat Variant Alltrack Ne kadar ?

Modeller

2024 Şubat Ayı Volkswagen Passat Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2024 Şubat ayı itibariyle Volkswagen modelleri Şubat ayı fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde Volkswagen modellerinin güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde fiyat listeleri açıklanmaktadır.

Bizde Volkswagen Passat modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Volkswagen Passat modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2024 Şubat Ayı Volkswagen Passat Güncel Fiyat Listesi

Volkswagen Passat'ın Şubat ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Şubat ayı itibariyle Volkswagen Passat'ın Şubat ayı fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Volkswagen Passat'ın güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

Volkswagen Passat Fiyat Listesi

ModelŞubat Fiyat
Passat Variant 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Business2.174.000
Passat Variant 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elegance2.648.000
Passat Alltrack 2.0 TDI 200 PS SCR 4M DSG Alltrack4.078.000