Filtrele

Fiat Scudo

Fiat Scudo güncel fiyat listeleri, 0 km Fiat Scudo fiyatları, güncel Fiat Scudo kampanyaları, Fiat Scudo Ne kadar ?

Modeller

2024 Haziran Ayı Fiat Scudo Güncel Fiyat Listesi ve Kampanyaları

2024 Haziran ayı itibariyle otomobil firmaları fiyatlarını ve kampanyalarını açıklamaya başladı. Fiyatlar ve kampanyalar açıklandıkça bizde sitemizde güncel sıfır araç fiyat listelerini ve kampanyalarını anında yayınlıyoruz.

Ayrıca sayfalarımızda bütün otomobil modellerine ait güncel fiyatları bulabileceğiniz gibi ana sayfamızda bulunan filtreyi kullanarak, dilediğiniz fiyat aralığındaki, bütün otomobil markalarına ait modelleri listeleyebilir ve fiyat listelerini karşılaştırabilirsiniz.

Yeni fiyat listelerinin açıklandığı tarih firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle ayın ilk haftası içerisinde açıklanmaktadır.

Bizde Fiat modellerinin fiyat listelerini ve kampanyalarını her ay düzenli olarak yayınlıyor ve sürekli güncel tutuyoruz. Sizde Fiat Scudo modelinin fiyat listesini, kampanya detaylarını ve donanımlar arası farklılıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

2024 Haziran Ayı Fiat Scudo Güncel Fiyat Listesi

Fiat Scudo'nun Haziran ayı fiyatları ve kampanya detayları merak ediliyordu. Fiat Scudo fiyatları ve kampanya detayları belli oldu. Aşağıda Fiat Scudo'nun güncel fiyat listesini ve kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

Fiat Scudo Fiyat Listesi

ModelHaziran Fiyat
Fiat Scudo Van Maxi Business 2.0 145 HP E6.41.082.000
Fiat Scudo Van Combimix Lounge 2.0 145 HP 1.334.000
Fiat Scudo Van Maxi Business 100 kW/136 HP - 75kWh1.836.000